Kadra szkoleniowa

  • Nadrzędna kategoria: ROOT
  • Drukuj, Email

WYKAZ TRENERÓW W SEKCJACH LA
WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO
stan na 15 marca 2010

 

Lp. Nazwisko i imię

Klub

trener / instruktor nr licencji KPO
    Z LICENCJĄ    
1 Badulski Tomasz GKS Olimpia Grudziądz instruktor 41/13/08
2 Butkiewicz Jacek MKL Toruń trener II 33/5/08
3 Czapiewski Wiesław SL WKS Zawisza Bydgoszcz trener II 20/07
4 Dakiniewicz Roman SL WKS Zawisza Bydgoszcz trener I 18/07
5 Dreger Jacek BKS Bydgoszcz instruktor 6/07
6 Dreliszak Justyna LUKS Inowrocław trener II 3/07
7 Dreliszak Ryszard LUKS Inowrocław instruktor 54/4/09
8 Dybalski Wincenty SL WKS Zawisza Bydgoszcz instruktor I kl. 15/07
9 Gassowski Janusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz instruktor 8/07
10 Gęsicki Marian MKL Toruń instruktor 38/10/08
11 Hulisz Robert MKL Toruń instruktor 58/8/09
12 Jankowski Marcin BKS Bydgoszcz trener II 5/07
13 Juszczak Stanisław SL WKS Zawisza Bydgoszcz instruktor 12/07
14 Karnas Zbigniew UKS Czapla Białe Błota instruktor 49/21/08
15 Kaszewski Tomasz UKB Szubin trener II 27/07
16 Kazimierczak Daniel BKS Bydgoszcz instruktor 40/12/08
17 Kensik Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno trener I 48/20/08
18 Klebs Łukasz MLKS Krajna Sępólno trener II 47/19/08
19 Koszewski Kazimierz BKS Bydgoszcz trener M 2/07
20 Kuta Kazimierz LUKS Pomorzanin Serock instruktor 57/7/09
21 Latańska Teresa MLKS Nadwiślanin Chełmno instruktor 43/15/08
22 Latański Grzegorz MLKS Nadwiślanin Chełmno instruktor 42/14/08
23 Lerch Piotr MKL Toruń instruktor 37/9/08
24 Lewandowski Jacek SL WKS Zawisza Bydgoszcz trener II kl. 7/07
25 Lisowski Mirosław KS Wda Świecie instruktor 31/3/08
26 Lorbiecka Anna MLKS Tucholanka instruktor 53/3/09
27 Luzak Andrzej LIUKS Kruszwica instruktor I kl. 35/7/08
28 Luzak Małgorzata LIUKS Kruszwica instruktor I kl. 36/8/08
29 Małkowski Paweł LUKS Ogrodnik Bydgoszcz trener II kl. 39/ 11/08
30 Mańkowski Bogumił KL Kopernik Toruń trener II kl. 44/16/08
31 Mańkowski Edward UKS Cyprianka trener II kl. 10/07
32 Mańkowski Gabriel MKL Toruń trener I kl. 9/07
33 Mańkowski Mariusz UKS Cyprianka trener II kl. 11/07
34 Markuszewski Cezary GKS Olimpia Grudziądz trener II kl. 52/2/09
35 Michalski Włodzimierz SL WKS Zawisza Bydgoszcz trener II kl. 50/22/08
36 Niebudek Sylwester SL WKS Zawisza Bydgoszcz trener II 13/07
37 Nowakowska Agnieszka LKS Vectra DGS Włocławek instruktor 24/07
38 Nowakowski Marian LKS Vectra DGS Włocławek trener I kl. 25/07
39 Olczyk Stanisław SL WKS Zawisza Bydgoszcz trener II kl. 14/07
40 Oskwarek Bogdan LKS Promień Kowalewo trener II kl. 32/4/08
41 Patelka Ryszard SL WKS Zawisza Bydgoszcz trener I kl. 17/07
42 Pełka Julian MKL Toruń instruktor 55/5/09
43 Rosiński Zenon MUKL Brodnica instruktor 45/17/08
44 Schubring Zbigniew GKS Olimpia Grudziądz instr. I kl. 28/07
45 Siewaszewicz Wojciech BKS Bydgoszcz trener II kl. 4/07
46 Sobowiec Bartosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz trener II kl. 19/07
47 Stefanko Grzegorz MUKS Bydgoszcz trener II kl. 1/07
48 Szczerkowski Eugeniusz BKS Bydgoszcz trener II kl. 26/07
49 Szewczuk Piotr KS Wda Świecie instruktor 22/07
50 Trzciński Franciszek MLKS Nadwiślanin Chełmno instruktor 56/6/09
51 Wantoch Rekowska Malwina SL WKS Zawisza Bydgoszcz instruktor 16/07
52 Wojtas Marek MLKS Tucholanka trener II kl. 51/1/09
53 Wołodko Stanisław SL WKS Zawisza Bydgoszcz trener I kl. 21/07
54 Woźniak Jacek MKL Toruń trener I kl. 46/18/08
55 Wysocka Lidia KS Wda Świecie trener II kl. 30/2/08
56 Wysocki Waldemar KS Wda Świecie trener II kl. 29/1/08
57 Ziółkowski Marek LKS Vectra DGS Włocławek trener II kl. 23/07
58 Zubrycka Joanna BKS Bydgoszcz instruktor 34/6/08
59 Wasilewski Michał UKS Kmicic Unisław instruktor 59/1/KPO/10
    BEZ LICENCJI    
59        
60 Czubaszek Jarosław GKS Olimpia Grudziądz trener  
61 Kłódkowski Andrzej UKS Start Smólnik naucz. WF  
62 Krzywdziński Kazimierz UKB Szubin instruktor  
63 Lutowski Wojciech MKS Roszak Solec Kuj. instruktor  
64 Marchlewska Monika UKS Czapla B. Błota instruktor  
65 Patyna Tomasz MLKS Krajna Sępólno instruktor  

 

UKB Szubin