Puchar Kujaw

lipiec 20, 2020

Regulamin Pucharu Kujaw   1.Puchar Kujaw- Komunikat   2.Puchar Kujaw- Komunikat   3.Puchar Kujaw- Komunikat

Czytaj więcej

Wykaz uczestników zgrupowania …

lipiec 10, 2020

    Wykaz uczestników zgrupowania KWM - Karpacz-Szklarska Poręba 26.07-5.08.2020r.   KADRA TRENERSKA   Miejsce       1. NOWAKOWSKI Marian KPZLA Karpacz       2. KARNAS Zbigniew CZAPLA Białe Błota Karpacz       3. DOBROSIELSKA Martyna Start Nakło Karpacz       4. LUZAK Andrzej LIUKS...

Czytaj więcej

Kalendarz KPZLA 2020

czerwiec 25, 2020

Kalendarz KPZLA 2020 po zmianach Termin Miejsce Nazwa zawodów Klasa 17.06. Chełmno Mityng z okazji 75-lecia klubu MLKS Nadwiślanin Chełmno I 18.06. Białe Błota Mityng otwarcia sezonu I 20.06. Włocławek 1...

Czytaj więcej

Aktualności

Zgrupowania ZKN (Szklarska Poręba , Cetn…

23-06-2020

  Cetniewo   29.06.2020 12.07.2020   Miejsce zgrupowania   termin od termin do         UCZESTNICY ZGRUPOWANIA               1/ Kierownictwo       Nazwisko Imię Funkcja klasa trenerska Miejsce pracy/ uwagi     Lewandowski Jacek Trener Trener M PZLA PZLA     2/ Zawodnicy             Nazwisko Imię   Klub uwagi - blok     MAŁKOWSKA Dominika   CWZS Zawisza Bydgoszcz SL sprint     ZIELIŃSKI Bartosz   CWZS Zawisza Bydgoszcz SL sprint                   Szklarska Poręba   29.06.2020 10.07.2020   Miejsce zgrupowania   termin od termin do         UCZESTNICY ZGRUPOWANIA               1/ Kierownictwo       Nazwisko Imię Funkcja klasa trenerska Miejsce pracy/ uwagi planowanie*/ wykonanie*   DOBROSIELSKA Martyna Trener Instruktor...

Czytaj więcej

Komunikaty z zawodów

22-06-2020

Białe Błota   Chełmno

Czytaj więcej

Mityng z okazji 75-lecia klubu MLKS Nadw…

15-06-2020

REGULAMIN https://starter.pzla.pl/regulaminy/12.pdf     Program minutowy: Weryfikacja sprzętu: 14:45-15:45   16:30 Rzut Młotem  M (Grubno) 16:30 Kula K 16:30 Oszczep M 17:30 Kula M 17:45 Oszczep K 18:00 Rzut Młotem K (Grubno) 18:30 Skok Wzwyż K/M 18:30 Dysk K 19:15 Dysk M 18:00 Rzut Młotem K...

Czytaj więcej

2 miejsce województwa KUJAWSKO-POMORSKIE…

02-03-2020

2 miejsce zajęło województwo Kujawsko-Pomorskie podczas 64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce w klasyfikacji medalowej. 4 złote, 3 srebrne, 2 brązowe   W klasyfikacji klubowej wygrał CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL.   Złote medale: Marika...

Czytaj więcej

3 miejsce Kujawsko-Pomorskiego !!!

17-02-2020

W miniony weekend w toruńskiej Arena odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski U20 i U18. Województwo Kujawsko-Pomorskie zajęło 3 miejsce w klasyfikacji medalowej. Gratulujemy zawodnikom i trenerom wyników.   Złote medale: Augustyniak Jakub- Olimpia Grudziądz...

Czytaj więcej