wrzesień 27, 2019

Program Minutowy 28.09.2019r.

Medaliści Mistrzostw Polski U16 Tarnów 2…

23-09-2019

W dniach 21-22 września w Tarnowie odbyły się PZLA Mistrzostwa Polski U16, w których udział wzięli reprezentanci klubów z naszego województwa. Zawodnicy z regionu kujawsko-pomorskiego zdobyli 11 medali (2 złote, 9...

II rzut Liga Młodzika 2019 Włocławek- zm…

09-09-2019

KOMUNIKAT 28.09.2019r. Włocławek

Kujawsko-Pomorskie wygrywa klasyfikację …

12-07-2019

Po raz kolejny reprezentacja Województwa Kujawsko-Pomorskiego wygrywa klasyfikację medalową. Podczas odbywającej się 25. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Poznaniu, województwo Kujawsko-Pomorskie wygrało klasyfikację medalową oraz zajęło 3 miejsce w klasyfikacji punktowej. Gratulujemy wspaniałych...