Medaliści HMP Seniorów Toruń 2019

W dniach 16-17 lutego w Arenie Toruń odbyły się 63. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski, w których udział wzięli reprezentanci klubów z naszego województwa. Zawodnicy z regionu kujawsko-pomorskiego zdobyli 10 medali (5 złotych, 4 srebrne, 1 brązowy).

Najwięcej razy na podium stawali zawodnicy CWZS Zawiszy Bydgoszcz SL, którzy zdobyli pięć medali. Dwa medale zdobyli lekkoatleci reprezentujący MKL Toruń. Na podium pojawiali się także zawodnicy BKS Bydgoszcz, MKS Inowrocław oraz GKS Olimpii Grudziądz.

Gratulujemy medalistom oraz pozostałym uczestnikom 63. PZLA Halowych Mistrzostw Polski, a także życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!

Zestawienie medali zdobytych przez reprezentantów klubów z województwa kujawsko-pomorskiego podczas 63. PZLA Halowych Mistrzostw Polski (16-17 lutego 2019 r.)

Medaliści HMP U18 i U20

W dniach 8-10 lutego w Arenie Toruń odbyły się PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20, w których udział wzięli reprezentanci klubów z naszego województwa. Zawodnicy z regionu kujawsko-pomorskiego zdobyli 18 medali (5 złotych, 8 srebrnych, 5 brązowych).

Najwięcej razy na podium stawali zawodnicy CWZS Zawiszy Bydgoszcz SL, którzy zdobyli osiem medali. Po dwa medale zdobyli lekkoatleci reprezentujący MKL Toruń, LKS Vectrę Włocławek oraz MLKS Nadwiślanin Chełmno. Na podium pojawiali się także zawodnicy GKS Olimpii Grudziądz, BKS Bydgoszcz, LIUKS Kruszwica oraz LUKS Start Nakło.

Gratulujemy medalistom oraz pozostałym uczestnikom PZLA Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20, a także życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!

Zestawienie medali zdobytych przez reprezentantów klubów z województwa kujawsko-pomorskiego podczas PZLA Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20 (8-10 lutego 2019 r.)