Konsultacji selekcyjno-diagnostycznej Zaplecza Kadry Narodowej - Spała 26-29 października 2017 -

  • Nadrzędna kategoria: ROOT
  • Drukuj, Email

 

 

Trenerzy KPZLA, poniżej komunikat Wiceprezesa PZLA Pana Grzegorza Sobczyka w sprawie konsultacji dla zawodników i trenerów ZKN. Proszę o dokładne zapoznanie się z jego treścią.

Zgłoszenia trenerów do dnia 9.10.2017r. do godz. 20.00 a zawodników do dnia 11.10.2017r, do godz. 20:00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Program konsultacji selekcyjno-diagnostycznej Zaplecza Kadry Narodowej - Spała 26-29 października 2017 - załącznik

Planowany udział w konsultacji:

- koordynator i szkoleniowcy - zgodnie z przyznanym limitem osób - zgłoszenie poprzez potwierdzenie udziału .xls

- zawodnicy zgodnie z przyznanym limitem osób - zgłoszenie zgodnie z przyznanym limitem poprzez panel zgłoszeniowy PZLA, który zostanie zamknięty w dniu 12 października br. o godzinie 20.00

Zgłaszamy tylko członków ZKN, którzy są bardzo perspektywiczni i proponujemy ich do Kadr Narodowych na 2018 lub w dalszej perspektywie - najbardziej mile widziane roczniki 2000-2001. Prośba o zgłaszanie zawodników ze wszystkich bloków konkurencji, aby był to przegląd stanu posiadania najzdolniejszej młodzieży objętej szkoleniem w ZKN.

Udział uczestników konsultacji odbywa się bez dodatkowych kosztów województwa - we własnym zakresie jest dojazd, który odbywa siena koszt uczestników konsultacji.

 

PROGRAM

POTWIERDZENIE UDZIAŁU

Konsultacja selekcyjno-diagnostyczna Zaplecza Kadry Narodowej