Logo

Wykaz uczestników zgrupowania KWM - Karpacz-Szklarska Poręba 26.07-5.08.2020r.

 

 

Wykaz uczestników zgrupowania KWM - Karpacz-Szklarska Poręba 26.07-5.08.2020r.
  KADRA TRENERSKA   Miejsce      
1. NOWAKOWSKI Marian KPZLA Karpacz      
2. KARNAS Zbigniew CZAPLA Białe Błota Karpacz      
3. DOBROSIELSKA Martyna Start Nakło Karpacz      
4. LUZAK Andrzej LIUKS Kruszwica Karpacz      
5. NOWAKOWSKA Agnieszka Vectra Włocławek Szklarska      
6. STEFANKO Grzegorz KPZLA Szklarska Poręba      
7. WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń Karpacz      
8. WOŻNIAK Jacek MKL Toruń Karpacz      
9. vacat   Karpacz      
Lp. ZAWODNICY Klub   Konkurencja Wynik Uwagi
1. ANHALT Anna CZAPLA Białe Błota Szklarska 1000m 03:11,7  
2. BONISIAK Alicja CZAPLA Białe Błota Karpacz 80pł. 13.31  
3. BRODALA Maksym CZAPLA Białe Błota Szklarska 600m 1.32.62  
4. BROŃCZYK Mateusz MUKS Kangur Żnin Karpacz p. palantowa 62m  
5. BYCZKOWSKA Amelia CZAPLA Białe Błota Szklarska 1000m 03:13,1  
6. CZUBASZEK Weronika GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz 600m 01:45,2  
7. DOKSA Maja MKL Toruń Karpacz 100m 13.19  
8. DZIERŻAWSKA Daria KS LZS Kruszwica Karpacz 80mpł. 14.43  
9. GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń Karpacz 600m 1,47,61  
10. JANKA Otylia CZAPLA Białe Błota Karpacz 80pł. 13.74  
11. JANKOWSKA Iga Start Nakło Karpacz wzwyż 155  
12. JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń Karpacz 300m 42.46  
13. JACKOWIAK Antonina MKL Toruń Szklarska 600m 1.43,79  
14. JĘDRZEJEWSKA Jagoda Start Nakło Karpacz wzwyż 145cm  
15. JORDANOWSKA Natalia BOSiR Barcin Szklarska 300m 48.94  
16. KOŁODZIEJCZAK Patrycja Start Nakło Karpacz oszczep 29,70  
17. KAWAŁKOWSKA Maja GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz wzwyż 145  
18. KONERA Wiktoria CZAPLA Białe Błota Szklarska 1000m 3.02,56  
19. KRYSIAK Julia BOSiR Barcin Karpacz w dal 480cm  
20. KUKUCZKA Aleksandra KS LZS Kruszwica Karpacz 80mpł. 14.44  
21. KULCZYK Paulina CZAPLA Białe Błota Karpacz 100m/80pł 13,37  
22. KUNICKA Weronika Start Nakło Szklarska 1000m 03:07,9  
23. LAMBERSKA Wiktoria LUKS Serock Szklarska 1000m 1,49,74  
24. LISIECKA Weronika Start Nakło Karpacz młot 38.59  
25. ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń Karpacz 100m 13.46  
R. MACINA Julia BOSiR Barcin Karpacz oszczep bez wyniku  
27. MIKOŁAJCZAK Marika GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz wzwyż 140  
28. MINKLEJ Adrian MKL Toruń Karpacz 100m 13.30  
29. MORAWSKA Anna LKS VECTRA Włocławek Szklarska  600m 1,52,91  
30. MORITZ Nikola BOSiR Barcin Karpacz 100m 13.75  
R. NABORCZYK Norbert BOSiR Barcin Karpacz w dal bez wyniku  
32. NIŻEWSKI Oktawian LKS VECTRA Włocławek Szklarska 600m 01:45  
33. NOWACKA Martyna GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz 300m 13,68  
34. ORZECHOWSKA Aneta CZAPLA Białe Błota Karpacz kula 10,10m  
35. ORZECHOWSKA Noemi CZAPLA Białe Błota Szklarska 300m 42.98  
36. PŁATEK Weronika NADWISLANIN Chełmno Szklarska 1000m 3.03,20  
37. POPIELAREK Paweł LKS VECTRA Włocławek Szklarska chód 5km 32.26,02  
38. POPIELARZ Agata BOSiR Barcin Karpacz 80mpł. 14.25  
39. POWALISZ Szymon Start Nakło Karpacz oszczep 35.86  
40. ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin Karpacz 60m/w dal 8.04s  
41. SADOWSKA Hanna MKL Toruń Karpacz 80pł. 32.92  
42. SIEDLECKA Hanna GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz 600m 43,16  
43. SIERPNIEWSKI Igor GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz 100m 11,92  
44. SITARSKA Julia CZAPLA Białe Błota Karpacz 300m 44,88  
45. STAWISZYŃSKA Martyna LKS VECTRA Włocławek Karpacz 3km chód 19,01,47  
46. STENKA Kamil NADWISLANIN Chełmno Karpacz 200pł. 28.68  
47. SURDY Zuzanna CZAPLA Białe Błota Karpacz 80pł 13.44  
48. SZCZEŚNIAK Julia Start Nakło Karpacz 100m 13,6  
49. SZYMCZAK Maciej KS LZS Kruszwica Szklarska 600m 1,45,04  
50. ŚMIERTKA Mateusz ZAWISZA Bydgoszcz Szklarska 1000m 2.53,58  
51. TOBOLSKI Konrad GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz 300m 40,51  
52. URBAŃSKA Karolina NADWISLANIN Chełmno Karpacz 80pł. 13.20  
53. WARMUZ kinga LS LZS Kruszwica Karpacz 3km chód 19:31,8  
54. WOJTCZAK Paula LKS VECTRA Włocławek Karpacz 200pł. 34,,  
55. WOJTECKA Natalia GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz 100m 13,92  
56. WOŁK-WOŁKOW Bartłomiej LKS VECTRA Włocławek Karpacz 300m 40,10  
57. WOŹNIAK Maja LKS VECTRA Włocławek Karpacz 100m 13,26  
58. WYLANDOWSKA Marta KS LZS Kruszwica Karpacz 200mpł 35,32  
59. ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń Karpacz 200pł. 31.27  
R. ZIÓŁKOWSKA Wiktoria LKS VECTRA Włocławek Karpacz 3km chód bez wyniku  
61. ŻEGOCKA Marika LKS VECTRA Włocławek Karpacz 3km chód 18,59,23  

 

Copyright © 2016 KPZLA - Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletytki. Wszelkie prawa zastrzeżone.