Powołanie na zgrupowanie ZKN + LDK Międzizdroje

  • Nadrzędna kategoria: ROOT
  • Drukuj, Email

 

POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI Lekkoatletyka Zaplecze KN - KPM  
01-612 Warszawa,ul.Mysłowicka 4   Dyscyplina sportu Kadra  
22-896-03-14            
Program  
ORGANIZACJI ZGRUPOWANIA-KONSULTACJI  
               
  Międzyzdroje   27.03.2021 06.04.2021      
  Miejsce zgrupowania   termin od termin do   symbol  
               
  UCZESTNICY ZGRUPOWANIA          
  1/ Kierownictwo            
Lp. Nazwisko Imię Funkcja klasa trenerska nr licencji Miejsce pracy/ uwagi planowanie*/ wykonanie*
1. DOBROSIELSKA Martyna Trener Instruktor PZLA   LKS VECTRA  
2. NIEBUDEK Sylwester Trener Trener PZLA PZLA/1102/2021 CWZS Zawisza  
3. NOWAKOWSKA Agnieszka Trener     LKS VECTRA  
4. vacat            
  2/ Zawodnicy            
Lp. Nazwisko Imię   Klub   uwagi - blok planowanie*/ wykonanie*
1. AFELT Julia   CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Z/252/15 biegi  
2. ARENDT Kacper   GKS Olimpia Grudziądz Z/2216/19 biegi  
3. BARSZCZ Alicja   LKS Vectra Włocławek Z/2671/15 biegi  
4. BOROWIK Dawid   BKS Bydgoszcz Z/1586/15 sprint  
5. CYRANKOWSKI Dominik   LKS Vectra Włocławek Z/849/16 biegi  
6. JACKOWIAK Antonina   MKL Toruń Z/4589/18 biegi  
7. KONIECZNA Joanna   LKS Vectra Włocławek Z/840/16 płotki  
8. KOWALSKA Julia   LKS Vectra Włocławek Z/5672/15 chód  
9. MICHALSKI Filip   LKS Vectra Włocławek Z/431/15 biegi  
10. MOSZCZYŃSKI Wiktor   CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Z/1180/17 biegi  
11. NAWACKA Martyna   GKS Olimpia Grudziądz Z/526/19 sprint  
12. PIASECKI Ryszard   CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Z/948/18 sprint  
13. PIOTROWSKA Aleksandra   KS Wda Świecie Z/4615/17 sprint  
14. PŁATEK Weronika   MLKS Nadwiślanin Chełmno Z/351/18 biegi  
15. RYBKA Paulina   LKS Vectra Włocławek Z/851/16 płotki  
16. RYSZEWSKA Klaudia   MKL Toruń Z/2104/16 płotki  
17. SIEDLECKA Hanna   GKS Olimpia Grudziądz Z/5655/18 biegi  
18. SIERPNIEWSKI Igor   GKS Olimpia Grudziądz Z/5614/18 sprint  
19. SKOWYRA   LKS Vectra Włocławek Z/847/16 płotki  
20. STENKA Kamil   MLKS Nadwiślanin Chełmno Z/3453/19 płotki  
21. TULEJA Jakub   CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Z/5215/15 biegi  
22. WOJCIECHOWSKI Klaudiusz   CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Z/2282/15 biegi  
23. ZASADA Marta   LKS Vectra Włocławek Z/4710/17 chód  
24. ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica   MKL Toruń Z/2396/19 biegi  
               
  MŁODZICY Ldk!             
1 KUNICKA  WERONIKA   LUKST START nakło   biegi  
2 KORYTKOWSKA OLGA   CWZS ZAWISZA Bydgoszcz   biegi  
3 MORAWSKA ANNA   LKS VECTRA Włocławek   biegi  
4 ORZECHOWSKA NOEMI   LKS VECTRA Włocławek   sprint  
5 ZBIELSKA MAJA   BKS Bydgoszcz   sprint  
6 JAROSIŃSKA MARIA   MKL Toruń   sprint  
7 ŚMIERTKA MATEUSZ   CWZS ZAWISZA Bydgoszcz   biegi  
8 STOBIERSKI ADRIAN   BKS Bydgoszcz   biegi  
9 CZMARA WIKTOR   LKS VECTRA Włocławek   biegi  
10 CICHOWSKI KAMIL   CWZS ZAWISZA Bydgoszcz   biegi  
11 BAJRASZEWSKI TOMASZ   LKS VECTRA Włocławek   sprint  
12 LACH RADOSŁAW   MKL Toruń   sprint  
               
               
               
               
    Śniadań:   Obiadów:   Kolacji:  
               
  Wyjazd w dniu 27.03.2021r. Podać posiłek: kolacja    
               
               

 

 

Miejsce zgrupowania: Gościniec pod Polną Różą ul. Polna 32, 72-500 Międzyzdroje.

Przyjazd w dniu 27.03 na kolację do godz.19:00

Ostatni posiłek - obiad w dniu 6.04.

Dopłata uczestników:

medaliści MP lato 2020 U18,U20 i U23 - 150,00zł

pozostali zawodnicy ZKN: 300,00zł

młodzicy : 400,00zł

Wszyscy uczestnicy muszą posiadać aktualne orzeczenie lekarskie do uprawiania sportu, ubezpieczenie,  dokument tożsamości z nr pesel oraz zgodę / oświadczenie rodziców dla osób niepełnoletnich lub oświadczenie pełnoletniego ( w załączeniu).

Potwierdzenie udziału najpóźniej do dnia 15.03.2021r. na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.