zgrupowanie Wolsztyn

 

 

POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI Lekkoatletyka Zaplecze KN - KPM  
01-612 Warszawa,ul.Mysłowicka 4   Dyscyplina sportu Kadra  
22-896-03-14        
Program  
ORGANIZACJI ZGRUPOWANIA-KONSULTACJI  
           
  Wolsztyn        
  Miejsce zgrupowania     symbol  
        23.02.2021 03.03.2021
  UCZESTNICY ZGRUPOWANIA   termin od termin do
  1/ Kierownictwo        
Lp. Nazwisko Imię klasa trenerska Miejsce pracy/ uwagi planowanie*/ wykonanie*
1. JUSZCZAK Stanisław Trener PZLA CWZS Zawisza  
2. WIERZBICKI Dariusz Trener I LKS VECTRA  
           
  2/ Zawodnicy        
Lp. Nazwisko Imię Klub uwagi - blok planowanie*/ wykonanie*
1. BANACH Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL rzuty  
2. BRZEZIŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek rzuty  
3. DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek rzuty  
4. GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno rzuty  
5. GRULA Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno rzuty  
6. HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL rzuty  
7. JANASIK Michał LKS Vectra Włocławek rzuty  
8. JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL rzuty  
9. KAŁUŻNA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL rzuty  
10. LATOCHA Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL rzuty  
11. MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno rzuty  
12. SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek rzuty  
13. WŁADOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek rzuty  
14. WRÓBLEWSKA Laura LKS Vectra Włocławek rzuty  
15. ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno rzuty  

 

zgrupowanie Szklarska Poręba

 

 

POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI Lekkoatletyka Zaplecze KN - KPM  
01-612 Warszawa,ul.Mysłowicka 4   Dyscyplina sportu Kadra  
22-896-03-14        
Program  
ORGANIZACJI ZGRUPOWANIA-KONSULTACJI  
           
  Szklarska Poręba        
  Miejsce zgrupowania        
      16.02.2021    
  UCZESTNICY ZGRUPOWANIA termin od   symbol
  1/ Kierownictwo        
Lp. Nazwisko Imię klasa trenerska Miejsce pracy/ uwagi planowanie*/ wykonanie*
1. JESIEŃ Anna Instruktor PZLA LKS Mazuria  
2. NIEBUDEK Sylwester Trener PZLA CWZS Zawisza  
3. NOWAKOWSKI Marian Trener I  LKS VECTRA 22-27.02.2021
  2/ Zawodnicy        
Lp. Nazwisko Imię Klub uwagi - blok planowanie*/ wykonanie*
1. ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz biegi  
2. BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek biegi  
3. JACKOWIAK Antonina MKL Toruń biegi  
4. KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL biegi  
5. LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno biegi  
6. MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek biegi  
7. MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL biegi  
8. NAWACKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz sprint  
9. PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno biegi  
10. RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek płotki  
11. RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń płotki  
12. SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz biegi  
13. TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL biegi  
14. WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL biegi  
15. ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń biegi  

 

Halowe Mistrzostwa Województwa

Aktualizacja*

 

Halowe Mistrzostwa Województwa KP U18-U20  23.01.2021 TORUŃ

Halowe Mistrzostwa Województwa KP U16-U14  31.01.2021 TORUŃ