Wykaz uczestników zgrupowania KWM - Karpacz-Szklarska Poręba 26.07-5.08.2020r.

 

 

Wykaz uczestników zgrupowania KWM - Karpacz-Szklarska Poręba 26.07-5.08.2020r.
  KADRA TRENERSKA   Miejsce      
1. NOWAKOWSKI Marian KPZLA Karpacz      
2. KARNAS Zbigniew CZAPLA Białe Błota Karpacz      
3. DOBROSIELSKA Martyna Start Nakło Karpacz      
4. LUZAK Andrzej LIUKS Kruszwica Karpacz      
5. NOWAKOWSKA Agnieszka Vectra Włocławek Szklarska      
6. STEFANKO Grzegorz KPZLA Szklarska Poręba      
7. WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń Karpacz      
8. WOŻNIAK Jacek MKL Toruń Karpacz      
9. vacat   Karpacz      
Lp. ZAWODNICY Klub   Konkurencja Wynik Uwagi
1. ANHALT Anna CZAPLA Białe Błota Szklarska 1000m 03:11,7  
2. BONISIAK Alicja CZAPLA Białe Błota Karpacz 80pł. 13.31  
3. BRODALA Maksym CZAPLA Białe Błota Szklarska 600m 1.32.62  
4. BROŃCZYK Mateusz MUKS Kangur Żnin Karpacz p. palantowa 62m  
5. BYCZKOWSKA Amelia CZAPLA Białe Błota Szklarska 1000m 03:13,1  
6. CZUBASZEK Weronika GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz 600m 01:45,2  
7. DOKSA Maja MKL Toruń Karpacz 100m 13.19  
8. DZIERŻAWSKA Daria KS LZS Kruszwica Karpacz 80mpł. 14.43  
9. GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń Karpacz 600m 1,47,61  
10. JANKA Otylia CZAPLA Białe Błota Karpacz 80pł. 13.74  
11. JANKOWSKA Iga Start Nakło Karpacz wzwyż 155  
12. JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń Karpacz 300m 42.46  
13. JACKOWIAK Antonina MKL Toruń Szklarska 600m 1.43,79  
14. JĘDRZEJEWSKA Jagoda Start Nakło Karpacz wzwyż 145cm  
15. JORDANOWSKA Natalia BOSiR Barcin Szklarska 300m 48.94  
16. KOŁODZIEJCZAK Patrycja Start Nakło Karpacz oszczep 29,70  
17. KAWAŁKOWSKA Maja GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz wzwyż 145  
18. KONERA Wiktoria CZAPLA Białe Błota Szklarska 1000m 3.02,56  
19. KRYSIAK Julia BOSiR Barcin Karpacz w dal 480cm  
20. KUKUCZKA Aleksandra KS LZS Kruszwica Karpacz 80mpł. 14.44  
21. KULCZYK Paulina CZAPLA Białe Błota Karpacz 100m/80pł 13,37  
22. KUNICKA Weronika Start Nakło Szklarska 1000m 03:07,9  
23. LAMBERSKA Wiktoria LUKS Serock Szklarska 1000m 1,49,74  
24. LISIECKA Weronika Start Nakło Karpacz młot 38.59  
25. ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń Karpacz 100m 13.46  
R. MACINA Julia BOSiR Barcin Karpacz oszczep bez wyniku  
27. MIKOŁAJCZAK Marika GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz wzwyż 140  
28. MINKLEJ Adrian MKL Toruń Karpacz 100m 13.30  
29. MORAWSKA Anna LKS VECTRA Włocławek Szklarska  600m 1,52,91  
30. MORITZ Nikola BOSiR Barcin Karpacz 100m 13.75  
R. NABORCZYK Norbert BOSiR Barcin Karpacz w dal bez wyniku  
32. NIŻEWSKI Oktawian LKS VECTRA Włocławek Szklarska 600m 01:45  
33. NOWACKA Martyna GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz 300m 13,68  
34. ORZECHOWSKA Aneta CZAPLA Białe Błota Karpacz kula 10,10m  
35. ORZECHOWSKA Noemi CZAPLA Białe Błota Szklarska 300m 42.98  
36. PŁATEK Weronika NADWISLANIN Chełmno Szklarska 1000m 3.03,20  
37. POPIELAREK Paweł LKS VECTRA Włocławek Szklarska chód 5km 32.26,02  
38. POPIELARZ Agata BOSiR Barcin Karpacz 80mpł. 14.25  
39. POWALISZ Szymon Start Nakło Karpacz oszczep 35.86  
40. ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin Karpacz 60m/w dal 8.04s  
41. SADOWSKA Hanna MKL Toruń Karpacz 80pł. 32.92  
42. SIEDLECKA Hanna GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz 600m 43,16  
43. SIERPNIEWSKI Igor GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz 100m 11,92  
44. SITARSKA Julia CZAPLA Białe Błota Karpacz 300m 44,88  
45. STAWISZYŃSKA Martyna LKS VECTRA Włocławek Karpacz 3km chód 19,01,47  
46. STENKA Kamil NADWISLANIN Chełmno Karpacz 200pł. 28.68  
47. SURDY Zuzanna CZAPLA Białe Błota Karpacz 80pł 13.44  
48. SZCZEŚNIAK Julia Start Nakło Karpacz 100m 13,6  
49. SZYMCZAK Maciej KS LZS Kruszwica Szklarska 600m 1,45,04  
50. ŚMIERTKA Mateusz ZAWISZA Bydgoszcz Szklarska 1000m 2.53,58  
51. TOBOLSKI Konrad GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz 300m 40,51  
52. URBAŃSKA Karolina NADWISLANIN Chełmno Karpacz 80pł. 13.20  
53. WARMUZ kinga LS LZS Kruszwica Karpacz 3km chód 19:31,8  
54. WOJTCZAK Paula LKS VECTRA Włocławek Karpacz 200pł. 34,,  
55. WOJTECKA Natalia GKS OLIMPIA Grudziądz Karpacz 100m 13,92  
56. WOŁK-WOŁKOW Bartłomiej LKS VECTRA Włocławek Karpacz 300m 40,10  
57. WOŹNIAK Maja LKS VECTRA Włocławek Karpacz 100m 13,26  
58. WYLANDOWSKA Marta KS LZS Kruszwica Karpacz 200mpł 35,32  
59. ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń Karpacz 200pł. 31.27  
R. ZIÓŁKOWSKA Wiktoria LKS VECTRA Włocławek Karpacz 3km chód bez wyniku  
61. ŻEGOCKA Marika LKS VECTRA Włocławek Karpacz 3km chód 18,59,23  

 

Kalendarz KPZLA 2020

Kalendarz KPZLA 2020 po zmianach
Termin Miejsce Nazwa zawodów Klasa
17.06. Chełmno Mityng z okazji 75-lecia klubu MLKS Nadwiślanin Chełmno I
18.06. Białe Błota Mityng otwarcia sezonu I
20.06. Włocławek 1. Puchar Pujaw I
21.06. Bydgoszcz Mityng skoku o tyczce I
24.06. Wąbrzeźno Mityng  
27.06. Włocławek 2. Puchar Kujaw  
27.06. Toruń Pieciobój klasyczny i rzutowy PZLAM I
30.06. Białe Błota Mistrzostwa KP dzieci/ LDK  
18.07. Toruń 17. Mistrzostwa PZLAM w Rzutach Nietypowych  
18.07. Włocławek 3. Puchar Kujaw I
28.07. Toruń Memoriał Duneckiego  MM
19.08. Bydgoszcz Memoriał Ireny Szewińskiej MM
20.08. Włocławek Finał NESTLE CUP I
26.08. Toruń Liga U16 I
28-30.08 Włocławek 96.PZLA Mistrzostwa Polski MM
4-5.09. Biała Podlaska MP U23 MM
5.09. Gdańsk MP w chodzie na 20km MM
6.09. Piła MP w półmaratonie MM
11-13.09. Radom MP U20 MM
15.09. Bydgoszcz Mistrzostwa U16 KP I
18-20.09 Łódź OOM M
19.09. Karpacz MP na 10000m MM
26-27.09 Słupsk  MP U16 Mały Memoriał M
3.10. Chełmno MMM Przelaj  

Zgrupowania ZKN (Szklarska Poręba , Cetniewo)

 

Cetniewo   29.06.2020 12.07.2020  
Miejsce zgrupowania   termin od termin do
       
UCZESTNICY ZGRUPOWANIA      
       
1/ Kierownictwo      
Nazwisko Imię Funkcja klasa trenerska Miejsce pracy/ uwagi    
Lewandowski Jacek Trener Trener M PZLA PZLA    
2/ Zawodnicy            
Nazwisko Imię   Klub uwagi - blok    
MAŁKOWSKA Dominika   CWZS Zawisza Bydgoszcz SL sprint    
ZIELIŃSKI Bartosz   CWZS Zawisza Bydgoszcz SL sprint    
             
Szklarska Poręba   29.06.2020 10.07.2020  
Miejsce zgrupowania   termin od termin do
       
UCZESTNICY ZGRUPOWANIA      
       
1/ Kierownictwo      
Nazwisko Imię Funkcja klasa trenerska Miejsce pracy/ uwagi planowanie*/ wykonanie*  
DOBROSIELSKA Martyna Trener Instruktor PZLA VECTRA Włocławek Królowa Karkonoszy  
LUZAK Andrzej Trener Instruktor PZLA LIUKS Kruszwica    
NOWAKOWSKA Agnieszka Trener Trener PZLA VECTRA Włocławek    
2/ Zawodnicy            
Nazwisko Imię   Klub uwagi - blok planowanie*/ wykonanie*  
ARENDT Kacper   GKS Olimpia Grudziądz biegi    
BARSZCZ Alicja   LKS Vectra Włocławek biegi    
CYRANKOWSKI Dominik   LKS Vectra Włocławek biegi    
GLAZA Mateusz   UKS Czapla Białe Błota płotki Krolowa Karkonoszy  
GUTOWSKI Dawid   LKS Vectra Włocławek biegi Królowa Karkonoszy  
HAWEŁKO Igor   GKS Olimpia Grudziądz biegi    
KACZMAREK Zuzanna   LUKS Kruszwica skoki    
KAZIMIERSKA Klaudia   LKS Vectra Włocławek biegi    
KONIECZNA Joanna   LKS Vectra Włocławek płotki Królowa Karkonoszy  
KORALEWSKA Julia   CWZS Zawisza Bydgoszcz SL biegi    
KOWALSKA Julia   LKS Vectra Włocławek chód Królowa Karkonoszy  
LATAŃSKA Zuzanna   MLKS Nadwiślanin Chełmno biegi    
ROZPĘDZIK Marzena   UKS Czapla Białe Błota biegi    
RUMIŃSKI Michał   MLKS Nadwiślanin Chełmno biegi    
RYBKA Paulina   LKS Vectra Włocławek płotki Królowa Karkonoszy  
SKOWYRA Dawid   LKS Vectra Włocławek płotki Królowa Karkonoszy  
SKRZYPNIK Kamila   MKL Toruń sprint    
WALISIEWICZ Magdalena   GKS Olimpia Grudziądz biegi    
WĘCLEWSKI Dawid   LIUKS Kruszwica skoki    
ZASADA Marta   LKS Vectra Włocławek chód Królowa Karkonoszy  
ZUBEL Krystian   LIUKS Kruszwica sprint