Nabór na kurs sędziowski

Wojewódzkie Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki ogłasza nabór na kurs dla kandydatów na sędziów lekkiej atletyki.

Kto może wziąć udział w kursie?
Wszystkie osoby, które ukończyły co najmniej 15 lat (do momentu ukończenia pełnoletności konieczna jest zgoda rodziców/opiekunów prawnych – zarówno do wzięcia udziału w kursie, jak również do sędziowania) i są mieszkańcami województwa kujawsko-pomorskiego.

Gdzie będą odbywać się kursy?
Wstępnie planujemy organizację kursów w największych ośrodkach w regionie czyli:
- Bydgoszcz,
- Włocławek,
- Toruń,
- Grudziądz/Chełmno,
- Inowrocław/Mogilno.

Jeśli jednak zgłosi się większa ilość osób z innej miejscowości to istnieje możliwość organizacji kursu także w tej miejscowości. Wszystko będzie zależeć od ilości zgłoszeń.
Jeśli jednak liczba chętnych w danej miejscowości będzie mniejsza niż 20 osób – organizator ma prawo do połączenia grup lub też do odwołania kursu.

Do kiedy można się zgłaszać na kurs?
Zgłoszenia będą otwarte do dnia 05.10.2022 r.

Kiedy rozpocznie się kurs?
Planowany termin rozpoczęcia kursów to październik/listopad 2022.

Ile trwa kurs?
Kurs obejmuje około 10 godzin szkolenia.. Kurs prowadzony będzie przez sędziów lekkiej atletyki posiadających licencje centralne. Każdy kurs zakończony będzie testem z wiedzy o przepisach lekkiej atletyki, którego zdanie oznaczało będzie uzyskanie statusu „sędziego kandydata”.

Jak można zgłosić się na kurs?
Zgłoszenia prosimy przysyłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – prześlemy wtedy do wypełnienia dokumenty niezbędne do zgłoszenia. W temacie maila proszę wpisać „Kurs na sędziego LA, imię i nazwisko oraz miejscowość”

Jaki jest koszt kursu?
Koszt kursu to 100 zł.